Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Podstawowa opieka zdrowotna
Medycyna rodzinna
Ginekologia i położnictwo
Pediatria
Endokrynologia
Chirurgia
Ortopedia
Onkologia
Medycyna pracy
Diabetologia
Alergologia
Kardiologia
Neurologia
Urologia
Psychiatria
Dermatologia
Diagnostyka obrazowa

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:

Administratorem Danych Osobowych (ADO) w placówkach NZOZ Salus Kutno jest Spółka Jawna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Salus Dorota Żaczek, ul.Szpitalna 46, 99-300 Kutno

Państwa dane przetwarzane są w celu wykonania dla Państwa świadczeń zdrowotnych. Dane te przetwarzane są w granicach i na podstawie prawa, w szczególności na podstawie Ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. (Dz.U. 2011, Nr 112 poz. 654) o działalności leczniczej, oraz w zgodzie z Rozporządzeniem RODO.

W każdym momencie przysługuje Państwu prawo dostępu do własnych danych, m.in. do ich sprawdzenia, sprostowania, ograniczenia, przeniesienia lub usunięcia.

W celu realizacji powyższego prawa należy zwrócić się do naszego Inspektora Ochrony Danych pisemnie pod adresem siedziby ADO lub za pomocą poczty elektronicznej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.