Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Podstawowa opieka zdrowotna
Medycyna rodzinna
Ginekologia i położnictwo
Pediatria
Endokrynologia
Chirurgia
Ortopedia
Onkologia
Medycyna pracy
Diabetologia
Alergologia
Kardiologia
Neurologia
Urologia
Psychiatria
Dermatologia
Diagnostyka obrazowa

Specjalizacja:

  • Chirurgia

Lek. med. Michał Wlaźlak

Dr n. med. Michał Wlaźlak specjalizację z chirurgii ogólnej uzyskał w 2019 r. w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi, gdzie rozpoczął również specjalizację z chirurgii onkologicznej i na co dzień pracuje. W 2019 roku ukończył Studia Doktoranckie uzyskując tytuł doktora nauk medycznych w 2021 r.  Dr Michał Wlaźlak jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP) oraz nauczycielem akademickim w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

 

Dr Michał Wlaźlak zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. W ramach przyjęć ambulatoryjnych w tutejszej Poradni Chirurgicznej wykonuje m. in.: wycinanie zmian barwnikowych skórnych, w tym nowotworowych, tłuszczaków, kaszaków, włókniaków i brodawek skórnych różnego pochodzenia. Zabiegi te wykonywane są również przy użyciu techniki elektrokoagulacji. Zajmuje się leczeniem ran ostrych i przewlekłych (pooperacyjnych, owrzodzeń żylnych, odleżyn, oparzeń). Wykonuje zabiegi z powodu wrastających paznokci. Zajmuje się kwalifikacją do leczenia operacyjnego i kontrolą w okresie pooperacyjnym.

 

Dr Michał Wlaźlak specjalizuje się w wykonywaniu operacji przepuklin brzusznych (pachwinowych, pępkowych, kresy białej, pooperacyjnych), leczeniu kamicy żółciowej, w tym laparoskopowe wycięcie pęcherzyka żółciowego, leczeniu operacyjnym chorób żołądka i trzustki, leczeniu niewydolności żylnej, przewlekłych owrzodzeń kończyn dolnych, żylaków kończyn dolnych. W zakresie chirurgii onkologicznej zajmuje się m. in. diagnostyką i leczeniem operacyjnym nowotworów przewodu pokarmowego: żołądka, jelita grubego, wątroby, trzustki, dróg żółciowych i jelita cienkiego.